top.gif  
foto.jpg
 
home1.gif   o firmie  /  oferta  /  porady techniczne  /  certyfikaty lok.gif  
english.gif   kontakt  /  zamówienia  /  prezenty          Informacje:
   
         

 

 

 

 

 

 

 

 
  F
irma nasza podczas działań na rynku dokłada wszelkich starań do rzetelności i solidności. Prowadząc uczciwą politykę wobec naszych klientów i dostawców otrzymaliśmy w sierpniu 1998 honorowy tytuł "SOLIDNY PARTNER '98", przyznawany za rzetelność, uczciwość i terminowość w biznesie.

linia.gif

pudlo8.jpg  Następnym krokiem do poprawy funkcjonowania firmy, a w konsekwencji poprawę jakości obsługi naszych klientów było wdrożenie systemu kontroli jakości ISO 9002, potwierdzone w 2000r. nadanym certyfikatem.

linia.gif

  Do kolejnych znaczących sukcesów naszej firmy oraz całej jej załogi zaliczyć można uzyskanie w 2001r. godła "Przedsiębiorstwo Fair Play". To zaszczytne wyróżnienie przyznawane z rąk Ministra Gospodarki jeszcze raz potwierdziło naszą dbałość w realizowaniu polityki jakości firmy.

linia.gif

  W przyszłości nie zamierzamy poprzestać na dotychczasowych sukcesach, lecz będziemy doskonalić naszą działalność, ku zadowoleniu klientów, dostawców, pracowników oraz wszystkich mających bezpośredni lub pośredni wpływ na nasz rozwój.


cert.jpg cert3.jpg cert2.jpg

   
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia linku prezenty. Znajdziecie tam Pastwo ciekawe wzory tapet na pulpity Waszych monitorów oraz skórę do WinAmp'a

linia_pom.gif

Na podstronie porady techniczne możesz obejrzeć wszystkie schematy naszych opakowań.
Serdecznie zapraszamy.