top.gif  
foto.jpg
 
home1.gif   o firmie  /  oferta  /  porady techniczne  /  certyfikaty lok.gif  
english.gif   kontakt  /  zamówienia  /  prezenty          Informacje:
   
         

 

 

 

 

 

 

 

  pudlo4.jpg
  
Firma nasza istnieje od 1989 r. i poprzez ustawiczny rozwój i wprowadzanie zmian w procesie produkcyjnym skutecznie udaje się nam sprostać rosnącym wymaganiom naszych Klientów. Współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami w Polsce i zagranicą.

linia.gif

  W naszej stałej ofercie wyrobów znajdują się kartony klapowe i fasonowe, tacki, display'e, przekładki, kratownice, obwoluty, itp. Do produkcji wykorzystujemy tekturę 2, 3 i 5 warstwową, litą lub falistą w pełnej gamie gramatur.

linia.gif

pudlo5.jpg  Na naszych opakowaniach wykonujemy wielobarwne nadruki w technikach: offsetowej, fleksograficznej oraz sitodruku. W procesach tych wykorzystujemy wyraźne i trwałe farby oparte na bazie wody, dzięki czemu nasza produkcja nie powoduje niepotrzebnej degradacji środowiska.

linia.gif

  Dzieki wykorzystaniu nowych linii produkcyjnych naszym klientom oferujemy towar najwyższej jakości za bardzo dobra cenę. Standardowy termin realizacji zamówień wynosi 10 - 14 dni roboczych. Jedną z form zapewnienia ciągłości dostaw stosowaną przez naszą firmę jest buforowanie ustalonych ilości opakowań. Dostarczamy opakowania własnym transportem i uwzględniamy również wszelkie życzenia Klientów w zakresie sposobu pakowania.   
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia linku prezenty. Znajdziecie tam Pastwo ciekawe wzory tapet na pulpity Waszych monitorów oraz skórę do WinAmp'a

linia_pom.gif

Na podstronie porady techniczne możesz obejrzeć wszystkie schematy naszych opakowań.
Serdecznie zapraszamy.